بلاگ

خانه / بلاگ
خدمات

پارتیشن در کرج

پارتیشن در کرج : پارتیشن ها در جنس های مختلفی ساخته و تولید می شوند یکی از انواع پارتیشن بندی چوب می باشد. پارتیشن از جنس ام دی اف، فلزی و شیشه ای از دیگر انواع پارتیشن بندی در دکوراسیون داخلی در ادارات و شرکت ها می باشد.

یکی از پر طرفدارترین انوع پارتیشن در کرج ، پارتیشن چوبی می باشد که با تنوع زیادی در کارخانه ها تولید می شود. ولی سایر انواع پارتیشن نیز دارای محاسنی برای دکوراسیون داخلی می باشند.

یک دیوار پارتیشن ممکن است برای تقسیم فضای یک اتاق به دو قسمت، یا جدا کردن یک اتاق از اتاق دیگر ساخته شود. این دیوار‌ها باربری ندارند و طبق مبحث ششم مقررات ملی ساختمان، معمولا وزن آن به صورت بار زنده در نظر گرفته می‌شود.

دیوار پارتیشن خوب در کرج چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • دیوار پارتیشن در کرج باید دارای سطح مقطعی نازک باشد تا از حداکثر سطح کف بتوان استفاده کرد.
 • این دیوارها باید بتوانند حریم خصوصی را به خوبی در فضایی که جدا کرده‌اند حفظ کنند. این به آن معنی‌ است که صدا و تصویر بسته به کاربری و نیاز، نباید منتقل شود.
 • از مواد عایق، سبک، همگن، بادوام و مناسب با محل مورد استفاده ساخته شده باشد.
 • نصب آن به طور ساده و اقتصادی انجام شود و با نوع سازه تناسب داشته باشد.
 • مقاومت کافی در برابر آتش، گرما، رطوبت، موریانه، قارچ و غیره را داشته باشد.
 • سختی لازم برای جلوگیری از لرزش در اثر بارهای وارده را داشته باشد .
 • استقامت کافی برای تحمل بارهای تاسیسات بهداشتی، الکتریکی و سایر اتصالات را داشته باشد.
 • قابلیت نصب فایلینگ و کمد و قفسه از جنس پارتیشن بر روی دیوار های جدا کننده
 • قابلیت تولید هر سایز و هر ارتفاعی و هر شکل و چیدمانی در دیوارهای جدا کننده سبک
 • عدم نیاز به تخصص خیلی زیاد در نصب دیوارهای جداکننده پارتیشنی وبا کمترین تجربه اجرایی میتوان نسبت به جابجایی پارتیشن و دیوار جدا کننده اقدام نمود
 • درصورت تغییر دیزاین و عدم نیاز به پارتیشن های خریداری شده میتوان از متریال ان استفاده نمود ، درضمن میتوان پارتیشن در کرج را به شخص دیگری واگذار نمود و یا جابجا نمود

قیمت پارتیشن

بسته به جنس استفاده شده در ساخت آن قیمت های متفاوتی دارند. رنگ ، استفاده از شیشه های PVC و UPVC دوجداره در ساخت بر روی قیمت ساخت آن ها تاثیر خواهد داشت.مدیرانی که پارتیش بندی در محیط کاری خود را جدی گرفتند موفق تر بوده اند.

مدیر مجموعه ها دوست دارند در محیط کار بهترین بازده را از کارمندان خود داشته باشند، یکی از راههای بسیار مناسب، کم هزینه برای افزایش بهره وری کارمندان استفاده از پارتیشن های اداری در کرج و پارتیشن بندی مناسب محیط کار است.

یک از راههای بسیار خوب برای افزایش کارایی کارمندان تان است، اما چطور به شما در خصوص افزایش بهره وری کمک می کند. با یک پارتیشن بندی مناسب و کارا می توانید فواصل میز های کارمندان تان را به یکدیگر نزدیک کنید تا روند انجام کارها سریعتر از قبل دنبال بشود. پس با یک مناسب می توانید مسیر انجام کار را کوتاه کنید.

خدمات

سقف کاذب در کرج

سقف کاذب در کرج : سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته میشود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان میکند، بلکه با استفاده از آن میتوان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود.

سقف کاذب در کرج نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب میشود و عیوب آن را برطرف میسازد .

روش های اتصال این سازه فلزی به سقف اصلی ساختمان، و همچنین اشکال و طرح های این سازه فلزی با توجه به شرایط و نیاز محیط انتخاب می شود. یک ساختار سقف کاذب استاندارد، مزیت و فرصت های فراوانی را در اختیار طراح، اجرا کننده و استفاده کننده فضا قرار میدهد.

انواع سقف کاذب

سقف کاذب چوبی : چوب یکی از مصالح طبیعی محسوب می شود که حضور آن در ساختمان حسی گرم و صمیمی منتقل و طبیعت را وارد خانه می کند. همانطور که از چوب برای ساخت کفپوش و دیوارپوش استفاده می شود، حضور آن در طراحی سقف نیز در خانه های امروزی دیده می شود. سقف کاذب چوبی در کرج همانطور که از نامش پیداست از چهار تراش یا فولاد و چوب تشکیل شده است.
سقف کاذب آکوستیک : سقف های کاذب آکوستیک در کرج نوعی سقف عایق در برابر سر و صدا محسوب می شوند و برای مکان هایی نظیر آمفی تئاترها، اتاق های کنفرانس، سینماها و … بسیار مناسب هستند. متریال هایی مانند ورقه های مقوایی فشرده و پلاک های گچی و چوبی برای ساخت این سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند.
سقف کاذب ترکیبی : سقف کاذب ترکیبی در کرج همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از چند سقف کاذب است. در اجرای سقف ترکیبی باید طرحی انتخاب شود که قابل اجرا بوده و در هنگام ترکیب یک طرح هندسی مناسب ایجاد نماید. برای نصب این سقف در ابتدا باید یک زیرسازی با آهن کشی یا بدون آن انجام شود
سقف کاذب آلومینیومی : سقف آلومینیومی با استفاده از تایل های آلومینیومی اجرا می شود و نیازی به پیچ کردن آنها به سپری نیست. این سقف کاذب را می توان به عنوان سقف دکوراتیو و یا سقف کاربردی مورد استفاده قرار داد. برای مکان هایی که امکان رطوبت و تعریق در آنها وجود دارد، از تایل های روکش شده با PVC استفاده می شود و برای مکان های معمولی، تایل های ساده یا رنگی کاربرد دارند. علاوه بر آن اگر هدف از نصب سقف کاذب آلومینیومی ایجاد سقفی آکوستیک باشد باید از تایل های پانچ دار استفاده گردد. از جمله سقف های آلومینیومی می توان به سقف دامپا اشاره نمود.
سقف کاذب کناف : سقف کناف از جمله رایج ترین سقف های دکوراتیو است که در دکوراسیون خانه های امروزی به چشم می خورد. این سقف با نصب پنل های مسطح گچی به سقف اصلی ساختمان اجرا و در دو مدل کناف یکپارچه و کناف مشبک طراحی می شود. برای اجرای سقف کناف یکپارچه ابتدا یک زیرسازی سبک فولادی نصب، سپس پنل های گچی روکش دار بر روی آن قرار می گیرند. سقف کناف مشبک نیز از یک شبکه متشکل از تایل های سقفی و سازه های سپری ساخته شده که با استفاده از آویز به سقف نصب می شوند.
سقف کاذب رابیتس : سقف رابیتس به دو صورت مسطح و برجسته و با استفاده از ورق های گالوانیزه مشبک اجرا می شود. این ورق های مشبک با استفاده از سیم آرماتوربندی به شبکه فرعی متصل می شوند. سازه این سقف از میلگرد، نبشی و ورق های گالوانیزه تشکیل شده است و مدل برجسته آن مختص دهانه های بزرگ و مدل مسطح آن برای دهانه های کوچک اعمال می شود. این سقف دارای طرح های متفاوت است و سرعت اجرای آن نسبتاً مناسب می باشد.
سقف کاذب گریلیوم : سقف کاذب گریلیوم در کرج یک سقف دکوراتیو است که از آلومینیوم یا آلیاژ ساخته می شود. اتصال این سقف با استفاده از آویز، زنجیر و یا سیم مفتول صورت می گیرد و نمای آن متشکل از حفره های مربعی شکل است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. در پشت این حفره ها می توان دریچه، کانال و یا تاسیسات دیگر نصب کرد و آنها را از دید پنهان نمود.

مزایای اجرای سقف کاذب در کرج

 • قابلیت جا به جایی دارد و هزینه اجرای آن در مقایسه با تعمیر و بازسازی سقف اصلی ارزان تر خواهد بود.
 • این سقف نقش بسیاری در جذب صدا دارد بنابراین از انتقال سر و صدا بین طبقات جلوگیری می کند.
 • تعمیر سقف کاذب آسان است.
 • این سقف لوله ها و سیم کشی های رد شده در سقف اصلی را پوشش می دهد.
 • اجرای سقف کاذب نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد زیرا از هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کند.
 • با استفاده از سقف کاذب می توان نورپردازی های بسیار زیبا در فضای مورد نظر اجرا نمود.
 • اگر سقف درست اجرا شود، می تواند مصرف سوخت در ساختمان را به حدالقل برساند.
 • نصب عایق های حرارتی و اجرای بدون هیچ نوع درز می تواند انتقال حرارت را کاهش دهد.
خدمات

کناف در کرج

کناف در کرج : امروز طراحی داخلی خانه ها به یکی از دغدغه های طراحان و حتی مردم تبدیل شده است که باعث شده در چند سال گذشته تغییرات چشمگیر و بسیار زیادی را در طراحی داخلی و نوع ساخت ساختمان ها داشته باشیم ، از این رو در بازسازی منزل و اجرای و نصب شاهد رشد بسیار زیادی در اجرای سقف کاذب مختلف و دیوار های جدا کننده باشیم.

این محصولات نیز یکی از هم ترین بخش های طراحی و ساخت داخلی خانه های است که اگر به درستی اجرای شود میتواند به زیبایی محیط داخلی کمک بسیار زیادی کند .

کناف در کرج سابقه چندانی در ساختمان سازی کشور ما ندارد و به همین دلیل که در میان مهندسان و افرادی که در حال ساخت و ساز می باشند .

مزایای استفاده از کناف در کرج

 • مهمترین مزیت استفاده از کناف در کرج را می توان سرعت اجرای بالای آن دانست. به عنوان مثال گچ کاری به چندین روز برای خشک شدن نیاز دارد تا پس از آن بتوان رنگ کاری را شروع کرد ولی این مشکل در کناف وجود ندارد. بنابراین توصیه ما به کسانی که در حال بازسازی خانه بوده و زمان برای آن ها اهمیت دارد این است به هیچ عنوان از سیستم گچکاری استفاده نکنید.
 • مزیت مهم دیگر کناف در کرج هزینه اجرای پایین تر آن می باشد. همان طور که می دانید سقف های متشکل از رابیتس به موادی از جمله گچ، رابیتس، میلگرد و پروفیل نیاز دارد. به این موارد جوشکاری را نیز بیفزایید. بنابراین هزینه اجرای سقف کناف به مراتب نسبت به رابیتس کمتر می باشد.
 • از دیگر مزایای کناف در کرج می توان به تمیزی کار نسبت به گچکاری اشاره کرد. اجرای کناف به غیر از کمی گرد و خاک دردسر دیگری ندارد ولی گچ کاری اصولا کار کثیفی بوده و پس از اجرا نیازمند تمیزکاری زیادی است.
 • از لحاظ میزان مصالح مورد نیاز نیز صرفه با استفاده از کناف در کرج است. شاید در ابتدا میزان مصالح مورد استفاده چندان برای شما اهمیتی نداشته باشد ولی برای ساختمان های چند طبقه ، باربری ورق های کناف به مراتب راحت تر از چندین کیسه گچ و سایر مصالح مورد نیاز سقف رابیتس است.
 • از لحاظ وزن مرده ، کناف وزن کمتری را نسبت به رابیتس به ساختمان وارد می کند.
 • نگهداری کناف در انبار نسبت به مصالح گچ کاری راحت تر می باشد
 • در هنگام بازسازی تاسیسات زیر سقف ها، باز کردن کناف بسیار راحت تر از رابیتس است.

معایب پوشش کناف

بطورکلی در برابر آب مقاومتی ندارد
وقتی جای مرطوب نصب شود تحت تاثیر قرار میگیرد و مرطوب موجب بوجود امدن قارچ می شود
بدون گچ کاری بر روی سطح آن اسیب می بیند
در برابر ضربه مقاوم نیست
اگرچه به راحتی و اسانی نصب می شود اما حتما باید متخصصان آن را نصب کنند در غیر این صورت به مشکل بر خواهید خورد.

خدمات

پارکت در کرج

پارکت در کرج : پارکت نوعی کف‌پوش خانه به شمار می‌رود که از جنس چوب طبیعی ساخته شده است. این نوع کف‌پوش فرآیند خاص و پیچیده‌ای برای تولید ندارد، بلکه تنها چوب درختان به الوار تبدیل می‌شود و سپس در ابعاد کوچک برش می‌خورد.

هنگام نصب پارکت در کرج این قطعات در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. روی آن‌ها از ساب و لاک برای درخشندگی بیشتر استفاده می‌شود. به خاطر داشته باشید که تفاوت بین پارکت‌ها در کرج به جنس چوبی است که از آن تهیه شده‌اند.

بهتر است برای دوری از هر گونه نارضایتی در طراحی داخلی خانه کفپوش مناسب برای خانه خود را خودتان انتخاب کنید و این یعنی باید به تحقیق در مورد مدل ها و ویژگی ها مختلف پارکت در کرج یا کفپوش در کرج بپردازید و تمامی جوانب را درنظر بگیرید.

برای مثال اگر برای طراحی دیوار خانه از کاغذ دیواری با طرح و رنگ قوی استفاده کرده اید بهتر است برای کف خانه کفپوشی ساده، بدونه طرح و خلوت استفاده کنید تا نوعی تعادل در محیط برقرار شود.

کفپوش های چوبی در کرج با توجه به جنس چوب و نوع گره های آن (موازی یا بافت دار) دارای تنوع زیادی هستند. چوب های نرم تر از قبیل کاج و صنوبر از جمله کفپوش ساده را شکل می دهند که به صورت موازی کنار هم نصب می شوند.

این کفپوش ها در بازار ارزان تر از مدل های دیگر هستند اما در مقابل از مقاومت کمتری برخوردار هستند. پس از این کفپوش ها نباید درمحیط های که در آن رفت و آمد زیاد است مانند آشپزخانه استفاده کنید.نوع دیگر کفپوش های سخت هستند که از چوب های بلوط و افرا تهیه می شوند و به آسانی خراب نمی شوند البته قیمت آنها نسبت به مدل نرم گران تر است.

انواع پارکت و کفپوش در کرج کدامند ؟

 • لمینت در کرج : لمینت نوعی پارکت در کرج است که از چند لایه چوب فشرده ساخته شده است. گفتنی است که این نوع کف‌پوش بر خلاف پارکت از چوب درختان تهیه نمی‌شود. با این حال روی سطح خارجی لمینت‌ها طرح و نگاری از چوب وجود دارد. لمینت به دلایل مختلف نزد مردم محبوب است.
 • پارکت تمام چوب در کرج : یکی دیگر از انواع پارکت، تمام چوب است. این نوع از کف‌پوش‌ها عمر طولانی‌تری نسبت به دیگر مدل‌ها دارند و از ظاهری شیک برخوردارند. این نوع از پارکت‌ها از چوب درختان ساخته شده‌اند و برای افرادی مناسب هستند که مشکل صدا و گرما دارند. نکته مهم این است که می‌توانید این نوع از پارکت‌ها را تا هر اندازه که می‌خواهید سمباده کاری کنید و مانند روز اولش آن را براق کنید.
 • پارکت ضدآب در کرج : از آنجا که پارکت از چوب تهیه شده است، می‌توان به راحتی حدس زد که آب یکی از دشمنان اصلی این نوع از کف‌پوش‌ها است. در همین راستا، پارکت‌های ضد آب به بازار عرضه شده‌اند تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. گفتنی است، این نوع پارکت‌ها در محیط‌هایی مانند سرویس بهداشتی یا آشپزخانه کاربرد دارند؛ بنابراین باز هم فناوری به کمک بشر آمده است تا افرادی که می‌خواهند در آشپزخانه و سرویس بهداشتی هم از زیبایی پارکت بهره ببرند، مشکلی نداشته باشند.

کفپوش لمینت در کرج

جنس لمینت از HDF با یک لایه ملامینه روی آن می باشد، HDF مخفف هارد، دانسیته، فایبربرد است، دلیل اینکه این کالا با نام لمینت شناخته می شود اینست که از پنج لایه فشرده تشکیل شده است و هر چیز چند لایه ای را لمینت می گویند.

لمینت پوششی مناسب برای کف منازل مسکونی، اداری و تجاریست که عمده مصرف آن در منازل و واحدهای مسکونی استلمینت به کف زیرین خود آسیب نمی زند و می توان تا چند بار آن را جمع و در محل دیگری مجددا نصب کرد، لمینت به راحتی خش بر نمی دارد .

لمینت به هیچ عنوان در اثر حرارت سیگار نمی سوزد، فوم زیر لمینت باعث می شود تا هم عایق صدا باشد و هم عایق حرارت و برودت و همچنین اگر شیئی مانند یک لیوان بر روی آن بیافتد به علت انعطاف و نرمی فوم به احتمال زیاد نمی شکند .

سرعت نصب لمینت در کرج بسیار بالاست به عنوان مثال ۱۰۰ متر مربع تقریبا در یک روز به اتمام می رسد و بلافاصله پس از نصب می توان وسایل را بروی آن چید، لمینت ها به طور معمول آنتی باکتریال و ضد حشره هستند، لمینت ها نسبت به آب نیز مقاومت خوبی دارند و به راحتی پارکت آب را به خود جذب نمی کنند

خدمات

کابینت در کرج

کابینت در کرج : کابینت ها از متریال های مختلفی از جمله MDF, نئوپان, فلز, PVC و چوب طبیعی ساخته میشوند که هر کدام ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه چوب طبیعی، بیشتر از ام دی اف برای ساخت کابینت استفاده میشود. این متریال ها را میتوان در قسمت های مختلف مانند بدنه یا درب مشاهده کرد. کابینت در کرج یا از یک نوع متریال و یا ترکیبی از آنها ساخته میشوند. کابینت های ام دی اف را میتوان با روکش های متنوع از جمله پی وی سی, هایگلاس, پلی گلاس, اکریلیک, HPL, ملامینه و لترون پوشش داد زیرا آن ها استحکام ام دی اف را بالا برده و به طول عمر آن می افزایند.

ویژگی های انتخاب کابینت در کرج

 • بدنه کابینت : درمورد جنس بدنه کابینت در کرج باید بگوییم که بهتر است بدنه کابینت با مغز ام دی اف و روکش ملامینه ساخته شود.  حواستان باشد که لبه بدنه کابینت حتما نوارکاری شده باشد زیرا باعث میشود نمای کار فوق العاده زیباتر شود، رنگ نوارکاری باید با رنگ کابینت هماهنگی داشته باشد.
 • صفحه کابینت : صفحه کابینت آشپزخانه در کرج بیشترین تماس با آب را دارد و به همین دلیل است که باید تمام قسمت های تشکیل دهنده صفحه ی کابینت مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت داشته باشند.
 • درب کابینت : در کابینت سازی در کرج از انواع روکش کابینت برای پوشش درب استفاده می شود . این روکش ها طول عمر کابینت را افزایش داده و مقاومت آن را در برابر نم, رطوبت و پوسته پوسته شدن بالا میبرند. در حال حاضر رایج ترین روکش ها پی وی سی و هایگلاس هستند که در مقایسه با سایر روکش ها کیفیت بالاتری دارند. آن ها به دلیل سطح صاف و براقی که دارند باعث انعکاس نور در آشپزخانه شده و فضای آن را روشن تر نشان میدهند. علاوه بر آن این روکش ها صد در صد ضد آب بوده و از پوسیدگی درب جلوگیری میکنند.
 • پنل های پشتی تمام قد  : پنل پشتی کابینت در کرج در استقامت و سهولت نصب کابینت تاثیر زیادی دارد. کابینت قوی از پنل پشتی قوی و سه لا استفاده می کند. در روش های ارزان تر از پنل های نازک تر، ریل های فلزی آویزان استفاده می شود.

انتخاب جنس کابینت در کرج

انتخاب جنس برای کابینت بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه دقت لازم را مبذول فرمایید.

کابینت های فلزی

کابینت های فلزی در کرج دیگر آنچنان استفاده ای ندارند مگر در شرایطی که بخواهیم از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه باشد می توانیم از بدنه فلزی با درب های چوبی یا ام دی اف استفاده کنیم.این کابینت بعد از مدتی رنگشان می رود و از عمده مشکلات آنها زنگ زدگی و ایجاد سروصدا می باشد به همین دلیل دیگر طرفدار زیادی ندارند.

کابینت های تمام چوب

معمولا افرادی که مایل به آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن هستند،به سراغ کابینت های تمام چوب در کرج می روند،این کابینت ها بسیار با دوام و زیبا هستند ولی هزینه آنها بسیار زیاد است همچنین ساخت آنها زمان زیادی می گیرد.

کابینت های MDF

ام دی اف ها از ضایعات دور ریختنی چوب به وجود می آیند با این ها دوام خوبی دارند و قیمت آنها نسبت به چوب بسیار مناسب است همچنین با داشتن تنوع رنگ بسیار زیاد میتوانند با اجزای دیگر خانه هماهنگی پیدا کنند.

کابینت هایگلاس

این نوع کابینت ها را می توان جز گروه ام دی اف ها حساب کرد با این تفاوت که سطح بسیار سیقلی و براقی دارند تمیز کردن راحت آنها مزیت های آن محسوب می شوند ولی قیمت آنها بالاتر است.

خدمات

کاغذ دیواری در کرج

کاغذ دیواری در کرج : برای خرید کاغذ دیواری به عنوان یک کالای لوکس ساختمانی باید دقت زیادی کرد . کاغذ دیواری با کیفیت به دلیل روکش پلاستیکی که روی کاغذ است آن را در برابر خراش های سطحی مقاوم میکند و جلوی پارگی گسترده را میگیرد و فقط در صورتی پارگی به وجود می آید که با یک وسیله تیز مانند کاتر یا چاقو روی سطح آن کشیده شود .

در طول روز بیشترین سطحی که از فضای اطرافمان می بینیم،‌ دیوارها هستند؛‌ بنابراین باید به زیبایی دیوارهای فضایی که قرار می گیریم اهمیت دهیم. در این میان کاغذ دیواری ها بهترین گزینه برای تغییر دیوارها و تغییرات اساسی دکوراسیون منزلمان هستند .

با یک گذر ساده به بازار می توانید با تعداد بسیار زیادی طرح و رنگ را برای کاغذ دیواری در کرج مواجه شوید. پس حتما پیش زمینه ای از رنگ و طرحی که مد نظر دارید را از قبل داشته باشید. این امر سبب می شود که کمتر وقتتان هدر شود و کمتر نیز دچار سردرگمی شوید. همچنین جنس های مختلفی از کاغذ دیواری در بازار کرج وجود دارد. می توانید از برند های معتبر ایرانی تا بهترین و معروف ترین برند های خارجی را در بازار پیدا کنید.

نکات قبل از خرید کاغذ دیواری در کرج

 • انتخاب کاغذ دیواری برای بازسازی یا ساخت : پیش از اینکه هر تغییری در فضای منزل یا محل کار خود بدهید نیاز است تا محدوده مشخصی برای این تغییرات تعیین کنید. اگر تنها قصد دارید تغییرات جزئی در فضای خود ایجاد کنید و این تغییرات محدود به دیوارها است، باید رنگ‌ها و طرح‌هایی متناسب با وسایل و دکوراسیون انتخاب کنید. تا پس از نصب مجبور به خرید دوباره دکوراسیون منزل و مبلمان نشوید.
 • انتخاب تصاویر برای کاغذ دیواری : با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این امکان فراهم شده تا طرح دلخواه خود را به صورت کاغذ دیواری چاپ و نصب کنید. اما برای این انتخاب باید به بسیاری از موارد دقت داشته باشید. یکی از این نکته‌ها این است که باید تصویری را انتخاب کنید که به مرور زمان از آن خسته نشوید و همچنین تصویر انتخاب شده به ترکیب‌بندی منزل یا فضای کار شما خللی وارد نکند.
 • کاغذ دیواری برجسته یا ساده : شاید انتخاب کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیت‌ها و کیفیت‌های متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری می‌شود. یکی از انتخاب‌های موجود، کاغذ دیواری‌های برجسته است که طرح‌ها و اشکال متنوعی دارد.
 • خرید کاغذ دیواری برای فضاهای کوچک یا بزرگ : رنگ دیوارها در بزرگ یا کوچک جلوه دادن فضا تاثیر می‌گذارد. اما باید دقت داشت طرح و رنگ کاغذ دیواری می‌تواند به بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق نیز اثر بگذارد. برای همین هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید مقیاس فضا به همراه سلیقه فردی در نظر گرفته شود.
 • انتخاب کاغذ دیواری‌های شلوغ : اگر به خرید کاغذ دیواری‌های شلوغ علاقه دارید و انتخاب شما طرح‌های شلوغ است، بهتر است این انتخاب برای فضاهایی باشد که باقی دکوراسیون طرح‌های ساده‌ای دارند. به عنوان مثال اگر مبلمان و پرده‌های شما ساده هستند، می‌توانید از طرح‌های شلوغ و برجسته برای دیوارهای استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک طرح متفاوت از تصاویر دلخواه خود را به عنوان کاغذ دیواری نصب کنید. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای هر فضا باید مطابق سلیقه شما باشد اما سلیقه فردی شما ممکن است با دیگران متفاوت باشد.

مزایای استفاده

 • تنوع در طرح و نقش و جنس دست شما را برای طراحی خاص باز می گذارد تا با وسایل منزل تان هماهنگ شود.
 • سهولت در نصب و اجرای کاغذ دیواری نسبت گزینه هایی مانند رنگ آمیزی دیوار ، بلکا و ….
 • با استفاده از کاغذ دیواری می توانید مشکلات ظاهری دیوارها و یا معایب فضا را بپوشانید، برای مثال اگر ارتفاع سقف تان زیاد است با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های افقی می توانید سقف تان را کوتاه تر جلوه دهید.
 • برخی از کاغذ های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و می توانید کاغذ دیواری را انتخاب کنید که در کنار زیبایی مانند عایق صوتی هم برای فضای شما عمل کند.
 • برخی کاغذ ها ضد گرد و غبار هستند و خاصیت آنتی استاتیکی دارند و گرد و غبار را جذب نمی کنند و همین موضوع باعث دیرتر آلوده شدن آن ها می شود و برای فضاهایی مانند اتاق کودک بسیار مناسب است، بنابراین بهترین نوع کاغذ دیواری محسوب می شوند.

چه نمونه هایی در بازار موجود است ؟

 • کاغذهای Damask : طرح های مواج و کلاسیک
 • کاغذهای Floral : دارای طرح های گل و بوته و طرح های انتزاعی می باشند.
 • کاغذهای Geometric Patterns : این نوع دارای طرح های هندسی می باشد.
 • کاغذهای Illastrations : دارای نقوشی تصویری و پوستر مانند است.
 • کاغذهای Motif : زمینه ای خلوت و طرح های تزئینی تکرار شونده کوچک
 • کاغذ Plain/Texture : کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ که اغلب طرحی ساده و یکنواخت دارند.
 • کاغذهای Striped : الگوهایی از خطوط پهن و موازی در جهت های افقی و عمودی که با خطای دید می تواند محیط را پهن تر یا مرتفع تر نمایانگر کند.
 • گل رونده : شمایل گل های رونده طبیعی که به صورت های انتزاعی و جذاب تولید شده اند.
 • آبرنگی : مدلی است که در آن طرح ها به صورت آبرنگی و نقاشی کشیده شده است.
 • اسپرت : این نوع دارای طرح های خاص و اسپرت با الگو های هندسی می باشد.

قیمت کاغذ دیواری در کرج

البته این موضوع قابل تامل است که قیمت کاغذ دیواری در کرج و قیمت هر رول کاغذ ایرانی با توجه به نرخ به روز بازار متغیر است . گاهی اوقات انواع خاصی از کاغذ گران تر از بقیه هستند ، برای مثال کاغذ دیواری قابل شستشو ، یا خارجی از انواع غیر قابل شستشو و ایرانی گران تر هستند و کسانی که ترجیح می دهند از انواع ارزان استفاده کنند بهتر است پیش از خرید اطلاعاتی در مورد قیمت هر رول کاغذ دیواری ایرانی کسب کنند .

کاغذ دیواری ارزان

انواع مختلفی از کاغذ دیواری ارزان در کرج در بازار یافت میشود و همانطور که گفتیم برخی ساخت داخل و برخی دیگر چینی میباشند. چیزی که در این بین اهمیت خاصی دارد با وجود قیمت ارزان هردو نوع ، کاملا از هم متفاوتند.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound